fiasko
fiasko
_info_results
info
  Fiasko 2k ukázalo, že o demoscénu je u nás zájem. Počet příspěvků se opět zvětšil, a to tak, že jsme je téměř nestíhali připravovat pro prezentaci. Díky ochotným sponzorům se poprvé podařilo zajistit pro soutěžící hodnotné ceny: rozdělilo se 25 000 korun od Illusion Softworks, vítězové všech kategorií získali předplatné jednoho ročníku Softwarových novin a autoři nejlepšího dema dostali vývojářský balík Microsoft Visual Studio. Kromě toho bylo možné získat i několik knížek a mnoho výtisků Softwarových novin.

Přesto bylo i letos mnoho problémů řešeno na poslední chvíli a tak se pozapomnělo na další. Nejvíce se to dotklo několika soutěžících, jejichž příspěvky byly zapomenuty na jednom z počítačů a přišlo se na to až po soutěži. Je to o to smutnější, že šlo vesměs o příspěvky nadprůměrné kvality. Omluva postiženým příliš nepomohla. Snad se zůčastní příštího ročníku a umístí se na předních místech.

Fiasko 2k bylo také poznamenáno extrémními horky, což návštěvnosti určitě nepomohlo. Nezbývá než doufat, že příští Fiasko už konečně proběhne hladce a bez větších problémů a že se opět všichni sejdeme.

Shakul

 • ftp.scene.org
 •  

  sponsors
   
  firma link
  Illusion Softworks
  Softwarové noviny
  Microsoft
  Secundum Artem
  Krup Computer
   

  reports
   
  autor link
  AD Design
  Adok
  Axe
  Láhve
  Bolda
   

  organizers
   
  name mail
  Shakul
  X-Brain
  Fena
  Dement
   

  photos
   
  popisek link
  Fotky od AdaMMa